Zajęcia otwarte w przedszkolu

Dnia 20.03.18. w Przedszkolu odbyły się zajęcia otwarte. Jak zawsze rodzice nie zawiedli. Często zdarza się tak, że przychodzą zamiast rodziców babcie ( co mnie, jako wychowawczynię ogromnie cieszy ). Tak było i tym razem.

 

"Tam daleko gdzie wysoka sosna, maszeruje drogą mała wiosna - pożegnanie zimy i powitanie wiosny " - to temat, wokół którego dużo się działo podczas naszego spotkania.

 

W ten dzień gościliśmy rodziców dzieci naszych przedszkolaków. Przyszli oni zobaczyć jak pracują i bawią się ich pociechy. Na koniec z pomocą rodziców wykonaliśmy wiosenne bukiety. Efekt był zadowalający.

 

Było bardzo miło, sympatycznie, niektórym wcale nie chciało się wychodzić z przedszkola, to bardzo mnie cieszy.

 

A teraz podziękowania : Dziękuję Rodzicom za liczne przybycie do naszej grupy, dziękuję Im również za zainteresowanie i docenienie tego, co robimy w przedszkolu, dziękuję dzieciom za aktywne uczestnictwo w zajęciach i szczególnie miłą, radosną atmosferę.

 

Piękne prace dzieci zostały zaprezentowane w kąciku dla rodziców, aby Ci, którzy nie mogli być razem z nami, mogli cieszyć się umiejętnościami swych pociech.

 

Wychowawca

 

 

Galeria zdjęć

 

 

20 marca 2018