Wycieczka do Łodzi

Dnia 19 grudnia 2017 roku odbyła się wycieczka do Teatru Arlekin w Łodzi, w której uczestniczyli uczniowie klas I - III naszej szkoły. Organizatorem wycieczki była wychowawczyni klasy pierwszej, pani Bożena Cieślarek.

 

Głównym celem wyjazdu był spektakl w Teatrze Arlekin pt. " Pastorałka dla woła i osła ". Przedstawienie zostało ciepło przyjęte przez widzów. Pobyt w Teatrze Arlekin został zwieńczony lekcją teatralną, podczas której uczestnicy poznali rodzaje lalek wykorzystywanych w przedstawieniach teatralnych. Wyjazd do teatru wzbudził wiele pozytywnych emocji w dzieciach o czym świadczyły uśmiechy i komentarze po zakończonym przedstawieniu.

 

W programie znalazło się również miejsce na zwiedzanie Manufaktury, która o tej porze roku " błyszczy " świątecznymi dekoracjami rozmieszczonymi w całym kompleksie. Przed głównym wejściem przywitała nas pokaźna choinka oraz liczne bombki umieszczone na drzwiach głównego budynku. Wnętrze skryło w sobie między innymi chatkę Mikołaja oraz piernikowe dekoracje.

 

Zwieńczeniem wycieczki był pobyt w McDonaldzie.

 

Dzień, choć męczący był pełen emocji i na wiele dni pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

 

Galeria zdjęć

 

 

22 grudnia 2017