Spotkanie Wigilijne w Przedszkolu

Święta Bożego Narodzenia to dla wielu najpiękniejsze, najcieplejsze, rodzinne, pełne radości chwile. Każdy z nas pewnie chciałby, aby trwały choć trochę dłużej. Pewnie dlatego już z początkiem grudnia czuć, słychać i widać świąteczne przygotowania do tego wyjątkowego spotkania Wigilijnego, które łączy i napełnia nasze serca niezwykłą radością, życzliwością, której na co dzień czasami tak bardzo nam brakuje. W naszym przedszkolu przygotowania te również miały miejsce. Oprócz świątecznych porządków, dekoracji sali, nasze dzieci intensywnie ćwiczyły przed występami świątecznymi ucząc się pięknych piosenek, wierszy oraz przygotowując wraz z rodzicami i swoimi paniami stroje. 18 grudnia dzieci zaprezentowały swoje występy przed swoimi rodzicami. A po przedstawieniu przy wsparciu rodziców dekorowały pierniki. Rodzice byli zachwyceni występem swoich pociech. Po występach dzieci wraz rodzicami i paniami zasiadły do wspólnego stołu, częstując się smakołykami, które przygotowali rodzice. Na wspólnych rozmowach, opowieściach, wspomnieniach, upływał miło i przyjemnie czas. Myślę, że były to chwile, które na długo zostaną w naszej pamięci i będą dobrze wspominane.

 

Drodzy Rodzice serdecznie Wam dziękujemy za pomoc w przygotowaniu tego wyjątkowego spotkania, a małym aktorom należą się pochwały za pokonanie tremy, wczucie się w rolę, a przede wszystkim za umiejętność działania w grupie, dzięki czemu wspólnie stworzyły występ.

 

Kochani Rodzice i czytelnicy tego artykułu, życzymy Wam kolejnych takich spotkań, z których można czerpać niezwykle pozytywną energię i radość. Życzymy Wam również tak bardzo cennego zdrowia, pomyślności w nadchodzącym roku i spełnienia tych najskrytszych marzeń.

 

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.

 

 

Galeria zdjęć

 

 

18 grudnia 2017