Gminny Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt

Szkoła Podstawowa w Wilczkowicach była organizatorem Gminnego Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt. Zawody odbyły się 29 maja 2019 roku pod patronatem Wójta Gminy Łęczyca Pana Jacka Rogozińskiego. Do sportowej rywalizacji przystąpiły oprócz naszych dziewcząt (Małgorzaty Krzepińskiej, Julii Gałamon, Pauliny Granosik, Ewy Król, Karoliny Zasady i Katarzyny Zasady), uczennice ze SP w Siedlcu oraz starsze koleżanki z ostatnich klas gimnazjalnych ze SP w Topoli Królewskiej.

Zawody przebiegały w duchu fair play dostarczając mnóstwo emocji zawodniczkom, opiekunom i kibicom. Dwudziestoczterominutowe mecze chwilami były bardzo wyrównane, a o końcowej klasyfikacji o II miejsce zadecydowała lepsza różnica bramek zdobytych do straconych.

Na zakończenie Pani Dyrektor Emilia Kołodziejczyk wręczyła wszystkim uczestniczkom turnieju medale ufundowane przez Gminę Łęczyca. Dla dziewcząt był to wyjątkowy moment, ponieważ większość z nich po raz pierwszy otrzymała medale i to w chwili kiedy kończą naukę w szkole podstawowej. Pamiątkowymi dyplomami uhonorowane zostały również bramkarki Karolina Rosiak, Iwona Darmach i Karolina Zasada. Najlepszą zawodniczką turnieju wybrano Katarzynę Kupis ze SP w Topoli Królewskiej.

 

 

 

DRUŻYNA

WYNIK

DRUŻYNA

SP Siedlec

1:1

SP Wilczkowice

SP Siedlec

2:4

SP Topola Królewska

SP Topola Królewska

1:0

SP Wilczkowice

 

 

 

WYNIKI TURNIEJU

DRUŻYNA

M

Z

R

P

B+

B-

PKT

MIEJSCE

SP Topola Królewska

2

2

0

0

5

2

6

I

SP Wilczkowice

2

0

1

1

1

2

1

II

SP Siedlec

2

0

1

1

3

5

1

III

 

 

 

 

Galeria zdjęć

30 maja 2019