Szkołę Podstawową w Wilczkowicach ukończyli

w roku szkolnym 2018/2019 następujący uczniowie:

 

Karina Ala

Cieślarek Bartosz

Julia Pietruszewska

Aleksandra Maria Graczyk

Aleksandra Małgorzata Graczyk

Katarzyna Zasada

Karolina Zasada

Kacper Pisera

Julia Gałamon

Paulina Granosik

Przemysław Wojtczak

Ewa Król

Michał Królak

Katarzyna Kamińska

Katarzyna Antosiak

Natalia Kluska

 

 

Szkołę Podstawową w Wilczkowicach ukończyli w roku szkolnym 2015/2016 następujący uczniowie.

 

 

Żaneta Bartczak

Marlena Doniak

Daria Florczak

Mateusz Gabrysiak

Adam Jóźwiak

Natalia Kamińska

Natalia Kołodziejczak

Rafał Król

Mateusz Królak

Igor Mierzejewski

Katarzyna Niciak

Igor Olczyk

Mateusz Pabiańczyk

Sandra Pęgowska

Jakub Słoczyński

Paweł Wikaryjczak

Grzegorz Zasada

 

 

 

 

 

ROK 2015



Agnieszka Antosiak
Klaudia Brączkowska
Julia Chwiałkowska
Mariusz Cieślak
Natalia Dębska
Paweł Gałamon
Katarzyna Głodek
Kacper Góralczyk
Michał Jaros
Julia Kaczmarek
Marita Kaźmierczak
Damian Kowalczyk
Szymon Kowalczyk
Dominika Królak
Mateusz Krzepiński
Rafał Łuczak
Katarzyna Nawrocka
Patrycja Świątek
Joanna Zasada


Wychowawca klasy - pani Łucja Marciniak








ROK 2014



Wiktoria Andrysiak
Dawid Brzeziński
Joanna Chwiałkowska
Jakub Florczak
Damian Gabrysiak
Katarzyna Gałamon
Patrycja Grzelak
Bartosz Kita
Zuzanna Kluska
Paweł Krawczyk
Adrian Królak
Kamila Królak
Agata Mikołajczyk
Dominik Niciak
Michał Stegliński
Marietta Tracz
Patrycja Wiktorska


Wychowawca klasy - pani Aleksandra Ratajczyk








ROK 2012



Kacper Dobiecki
Jędrzej Gałamon
Jakub Granosik
Dawid Grzelak
Patrycja Kołodziejczak
Sebastian Kosiński
Arkadiusz Król
Kamil Turkowski
Rafał Zabłocki
Aleksandra Zasada


Wychowawca klasy - pani Łucja Marciniak






ROK 2011


Agata Dębska
Patrycja Dębska
Paulina Domagała
Krystian Głodek
Mateusz Godlewski
Szymon Graczyk
Paulina Granosik
Aleksandra Grzelak
Martyna Kita
Iwona Kluska
Małgorzata Kowalczyk
Tomasz Królak
Magdalena Milczarek
Mateusz Nawrocki
Joanna Raj
Kamil Raj
Paulina Salamon
Adam Sulima
Karolina Stankowska
Bartosz Włodek
Michał Woźniak


Wychowawca klasy - pani Aleksandra Ratajczyk






ROK 2010



Łukasz Banasiak
Piotr Błaszczyk
Ilona Brączkowska
Jagoda Brzezińska
Martyna Chęcińska
Mateusz Gizgier
Natalia Jaranowska
Alan Kosiorek
Karolina Kostrzewa
Magdalena Kotassa
Alicja Marchewa
Dominik Mierzejewski
Joanna Raj
Daria Szczech
Sebastian Trzeciak


Wychowawca klasy - pani Beata Kaczmarek






ROK 2009


Damian Andrzejczak
Paulina Błaszczyk
Izabela Cieślak
Natalia Gałamon
Eliasz Góralczyk
Kamil Góralczyk
Paulina Graczyk
Tomasz Jaranowski
Krystian Kaczmarek
Michał Kaczmarek
Joanna Kawecka
Jakub Kawecki
Karol Kawecki
Damian Król
Maciej Król
Dorian Lisewski
Natalia Rybińska
Jacek Sobczak
Magdalena Sobczak
Ewa Sulima
Mateusz Tracz
Paulina Wdowiak


Wychowawca klasy - pani Łucja Marciniak






ROK 2008


Jacek Batarowicz
Katarzyna Chwiała
Marta Chylińska
Malwina Damilak
Piotr Dębski
Bartłomiej Gizgier
Edyta Gmerek
Joanna Górska
Przemysław Górski
Dawid Graczyk
Ilona Graczyk
Karolina Gręda
Paulina Jakubowska
Adam Korput
Ewelina Kotassa
Cezary Kowalczyk
Żaneta Łuczak
Anna Markiewicz
Marlena Niciak
Milena Olczak
Piotr Smulczyk
Krzysztof Sulima
Kinga Święcka
Marlena Wasiak
Kamil Wawrzyniak


Wychowawca klasy - pani Aleksandra Ratajczyk






ROK 2007


Paulina Chwiałkowska
Przemysław Cieślarek
Arkadiusz Cieślak
Adrian Damilak
Sebastian Domagała
Malwina Gałamon
Natalia Głodek
Ewelina Góralczyk
Edyta Górska
Dawid Graczyk
Karolina Graczyk
Paulina Graczyk
Dominik Gręda
Cyprian Ignaczak
Beata Jakubowska
Aneta Jóźwiak
Weronika Kawecka
Łukasz Kawecki
Katarzyna Krajewska
Anna Sulima
Joanna Szczech
Aleksandra Święcka
Katarzyna Zasada


Wychowawca klasy - pani Beata Kaczmarek






Żaneta Andrzejczak
Justyna Banasiak
Sebastian Błaszczyk
Magdalena Bombalska
Natalia Gmerek
Karolina Góra
Adrian Graczyk